БЕЗПЕЧНА ПОБУТОВА ХІМІЯ «ECOLINE»

Під слоганом: «З турботою про довкілля та здоров’я людини» компанія «Голд Дроп – Україна» презентує лінію безпечної побутової хімії 
Ці лінія відповідає європейським стандартам і створена за принципом “для всіх, як для себе”. Адже вона нешкідлива для постійного використання у різних приміщеннях, де перебувають діти, люди похилого віку чи із слабким здоров’ям і тварини. Крім того, не викликає алергічних реакцій та різноманітних проблем із здоров’ям .

На відміну від іншої побутової хімії, еко-лінія має багато переваг. Зокрема, однією із перших є те, що створена з рослинних компонентів, які зазвичай використовують у косметології та фармацевтиці для виготовлення кремів і лікарських препаратів. Також, що важливо, усі засоби не містять барвників і шкідливих фосфатів. Безліч видань про здоров’я, доступно розповідають про шкідливість цих речовин. Для прикладу, негативний вплив триполіфосфату натрію (ТПФ), що призводить до цвітіння наших водойм і робить воду непридатною для вживання. А також , як фосфати важко вимиваються із різних тканин та, потрапляючи через шкіру у кров, завдають великої шкоди нашому організму. Жахливих прикладів шкідливості такої хімії можна перелічити чимало… На противагу усім цим фактам виробник «ECOLINE» може з легкістю запевнити: інгредієнти, що входять до складу цих мийних засобів серії, не містять ні летючих органічних сполук, ні інших сполук фосфору, ані цеолітів тощо. Також в еко-лінійці застосовані полегшений вміст віддушок та органічних ПАР. Тобто це продукція для екологічно-свідомих українських сімей, які хочуть бути здоровими. 
Звісно, знайдеться чимало скептиків, котрі запитають: «А як екологічно чиста продукція може відмити застарілий бруд?». Зовсім просто, адже прозора консистенція, аж ніяк не означає нульовий ефект.

 

Також варто відзначити, що у 2015 року лінійка «ECOLINE» отримала сертифікат екологічної безпеки «Зелений журавлик», який визнається в усьому світі. Цей сертифікат підтверджує те, що вся продукція «ECOLINE» абсолютно безпечна для людини і природи. Тому, якщо вам не байдуже ваше здоров’я, замість того, аби закласти ваші полиці «агресивною» хімією, краще придбайте еко-засоби. З ними - безпечніше.

-