Екологічне маркування

Орган сертифікації продукції утворено з метою забезпечення проведення оцінки екологічних переваг харчових продуктів, товарів, виробів, матеріалів, послуг на основі науково обґрунтованих правил і стандартів та надання можливості споживачам зробити свідомий вибір на користь продукції з найкращими показниками якості та безпеки, керуючись знаком екологічного маркування.


Цей Знак зображує стилізованого під зелений паросток журавлика на фоні Землі, і символізує життя на нашій планеті. За 10 років свого існування в народі він отримав назву «Зелений журавлик».

Знак «Зелений журавлик» можна побачити на упаковці, етикетці різноманітних продуктів, товарів, виробів, матеріалів та інформаційних носіях організацій, які надають послуги. Він підтверджує екологічну перевагу та безпеку маркованої ним продукції, що пройшла екологічну сертифікацію та контроль за дотриманням вимог екологічних стандартів на усіх етапах життєвого циклу.
Шукайте цей знак на продуктах, якими користуєтесь Ви та Ваша родина, і будьте впревнені, Ви зробили екологічно-правильний вибір!