КРОХМАЛ ДОПОМАГАЄ

Щоб постільна та столова білизна , чоловічі сорочки та інші речі не м'ялись , виглядали ошатно та менше бруднились, їх підкрохмалюють: після полоскання занурюють білизну в крохмальний розчин, а потім віджимають і сушать. Залежно від концентрації розчину можна підкрохмалювати м'яко, середньо і жорстко. М'яко крохмалять постільну білизну та вироби з легких тканин (блузки, сукні), середньо - скатертини, серветки, чоловічі сорочки, жорстко - комірці та манжети чоловічих сорочок.

Накрохмалена білизна менше брудниться і легше відпирається, і ось чому: крохмаль в процесі варіння клейстеру і особливо при прасуванні білизни частково розщеплюється з утворенням декстрину і утворює на поверхні тканини тонку й рівну повітропроникну плівку, яка захищає тканину від забруднень, приймаючи їх на себе. Якщо таку білизну замочити, а потім сполоснути, більша частина забруднень разом зі старим крохмалем перейде в розчин. Для крохмалення годиться рисовий, картопляний і кукурудзяний (маїсовий) крохмаль і синтетичні препарати на основі полівінілацетатної емульсії.


Колись наші бабусі самі готували крохмалеві розчини, нині ж існують вже готові засоби, які полегшать Вам життя, і дозволять швидко та з легкістю отримати гладку, стійку до забруднень білизну, яку легко прасувати, яка при потребі тримає форму, та пахне свіжістю.

Якщо взяти готовий підкрохмалюючий склад, треба діяти точно за інструкцією на упаковці, наприклад, долити потрібну кількість складу у воду для ополіскування. Ще простіше, якщо доведеться обробити річ засобом з розпилювачем.

При підкрохмаленні білизни корисно пам'ятати наступне:
- Накрохмалену білизну не слід сушити на морозі;
- Найкраще гладити білизну трохи вологою;
- Накрохмалені тканини краще блищать, якщо в крохмальний розчин додано трохи (на 10 л води - 1 чайна ложка) кухонної солі;

ЗАСІБ ДЛЯ ПІДКРОХМАЛЕННЯ LUGA та LUGA BUSINESS
Сучасні, зручні засоби, які можна вважати таємницею успішного прання!
Покращують ковзання праски по тканині і значно полегшують процес гладження навіть пересушених речей. 

- Надовго надають свіжість і гладку форму білизні та одягу, роблячи їх більш стійкими до забруднення. Підходять для всіх видів тканин.

- Крохмалять однаково по всій поверхні тканини, завдяки рідкій консистенції і додає пружності тканині.

- Починають діяти вже при температурі 30° С. 

- Здатні утримувати кольори .

- Дерматологічно протестовані .

- Мають приємним запах. 

- Представлений в об'ємі 500 мл, 1 л і 4 л.