Структура компанії

Виробництво компанії розташоване в м. Рогатин. Існує два представництва, у Львові та в Києві. Дистрибютори компанії працюють по всій Україні.

Виробництво

Загальна площа виробничих та адміністративних приміщень складає більше 5 000 м. кв.;

Підприємство забезпечено всією необхідною інфраструктурою та комунікаціями.

Виробництво устатковано найсучаснішим обладнанням: машинами по видуву ПЕТ тари, поліетиленової тари та автоматизованими лініями. Присутні також найсучасніші системи очистки води.

У сучасній лабораторії технологи та хіміки компанії щоденно працюють над розвитком продуктів та нових рецептур.

Відділ маркетингу

У відділі маркетингу, який знаходиться у Львові, працюють фахівці, що займаються розвитком та

підтримкою існуючих торгівельних марок, розробкою та просуванням на ринок нових товарів. В Україні компанія представляє такі популярні бренди Booster, Lemon Fresh, Gold Cytrus, Luga, Attis, Sanix, Ecoline, Ideal  тощо.

Співробітники відділу маркетингу співпрацюють з кращими креативними агенціями, та використовують новітні маркетингові інструменти.

Аналітичність гармонійно поєднується тут з креатівністю, що дозволяє компанї генерувати нові яскраві ідеї, які легко реалізувати на практиці.

Відділ постачань

Цей відділ займається плануванням, логістикою й складами, поліпшенням якості продукції, закупівлею, забезпеченням гарантійних зобов’язань щодо якості готової продукції. На сьогодні ТОВ “GDU” має достатньо виробничих потужностей для того, щоб забезпечити продукцією усіх існуючих партнерів, та готова до співпраці з новими.

Відділ продажів

Співробітники відділу забезпечують наявність наших продуктів на вітринах магазинів на території всієї України. Відділ знаходиться на передовій бізнесу – це дозволяє його співробітникам відчувати, що їхня щоденна робота приносить реальні гроші компанії!

Головне завдання відділу продажів компанії полягає не лише в забезпеченні постійного зростання об'ємів продажів нашої продукції, але і в розвитку довготермінових міцних стосунків з клієнтами.

Піклуючись про прибутковість і розвиток бізнесу дистриб'юторів, оптовиків і торгівельних мереж, ми успішно будуємо з ними взаємовигідні, міцні та довготривалі стосунки.

Фінансовий та юридичний відділи

До фінансового відділу входять: бухгалтерія, фахівці з міжнародної звітності й фахівці з управління та аналізу фінансово-господарської діяльності. Юридична служба, разом з фінансовим відділом, забезпечує відповідність господарської діяльності ТОВ “GDU” нормам чинного законодавства України.