Технології та іновації

З метою найбільш повного задоволення потреб споживачів та удосконалення управління підприємством ТОВ «GDU» розробило і впровадило систему управління якістю стосовно виробництва товарів побутової хімії. Систему управління якістю побудовано відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

Сертифікат на міжнародну систему управління якістю № UA 2.047.05086-10 отримано в серпні 2010 року. Система охоплює всю діяльність ТОВ «GDU», пов'язану з виробництвом продукції.

Система управління якістю забезпечує належний організаційно-технічний та організаційно-торговий рівень робіт з виробництва продукції, гарантує максимально повне задоволення умов і очікувань споживачів між виробником і споживачем, чітко визначає права і обов'язки персоналу, а також його знання про цілі та політику компанії.

Маючи сертифіковану систему управління якістю, наша компанія стає гарантом стабільності якості для своїх споживачів.

Інновації закладені в корпоративних цінностях компанії  є основним рушієм її розвитку. Команда спеціалістів постійно проходить тренінги, навчання та стажування.

Компанія приділяє надзвичайно багато уваги якості та безпеці продукції на всіх етапах її виробництва – від моменту відбору сировини до моменту створення готового продукту. 

70% сировини, що використовується у виробництві – вироблена в Європі (Польщі, Німеччині, Іспанії).

Сировина, що поступає в виробництво, використовується при умові наявності повного пакету супутніх документів, що підтверджує її безпечність та якість.

Уся сировина проходить ретельний і складний контроль в лабораторії компанії