SANIXСерія засобів для чищення унітазів

Бажаєте отримати гігієнічну чистоту та свіжість у Вашому туалеті – спробуйте Sanix! Серія продуктів Sanix по догляду за туалетом - це сучасні засоби для чищення туалету, які не лише видаляють забруднення та попереджують утворення вапняного нальоту, а і надають туалетній кімнаті приємного аромату свіжості. Sanix пропонує споживачам весь спектр сучасних технологій туалетних блоків та засіб для чищення унітазу. Туалетні блоки та засоби для чищення з запахом свіжості лимону, морської свіжості, та свіжості лісу.

Гелі для чищення унітазів - миттєвий ефект дозволяє суттєво скоротити процедуру миття унітазу та переключитися на інші домашні справи. Всього дві-три хвилини займе нанесення засобу, який потрібно залишити на санфаянсовій поверхні на чверть години. Після ополіскування ви вже не побачите ніякого вапнякового нальоту та слідів іржі. Лише чистота та приємний аромат! Має антибактеріальну дію.

Гель місткістю 750  мл 

Антибактеріальні блоки для унітазів – створені для підтримання чистоти та свіжості вашого туалету. Спеціальна  формула містить комплекс мийних компонентів, які очищують поверхню унітазу та запобігають утворенню вапняного нальоту. А за допомогою спеціальнихі гранул забезпечується інтенсивний аромат.