Етапи та терміни

Успішно пройшовши аудити та отримавши в 2010 році сертифікат ISO 9001:2009 – компанія “GDU” вкотре підтвердила високий рівень організації виробничого процесу та пріоритетність беззаперечної якості та безпеки продукту. Такий стан речей допомагає компанії оперативно проходити аудити виробничих площ, що традиційно проводяться мережами перед початком співпраці. Ряд партнерів, розуміючи авторитетність даних сертифікатів та документів не проводить аудити взагалі.
Станом на сьогодні, ми співпрацюємо з усіма ключовими мережами України. Кожна нова мережа, з якою ми починали працювати ставала доказом того, що “GDU” надійний та достойний гравець цього ринку. Тому невдовзі компанія почала виготовляти продукти private label та відвантажувати на експорт. Тісна співпраця з нашими клієнтом та здатність генерувати комплексні рішення стали вирішальними у розвитку цього напрямку діяльності компанії.
Як це працює: орієнтуючись на побажання наших партнерів, ми пропонуємо конкретний індивідуальний асортимент продукції.
Наша команда супроводжує замовника від початку співпраці до моменту відвантаження. Вивчаючи кожну деталь, ми намагаємось виправдати усі очікування кліента. Для кожної мережі, з якою ми сьогодні співпрацюємо, розроблялись індивідуальні рецептури, при потребі також дизайни.
В таблиці детально прописані етапи та терміни створення продуктів під власними торговими марками, що компанія “GDU” пропонує своїм клієнтам. Середня тривалість процесу створення індивідуальних продуктів складає 3 місяці: від моменту написання рецептури до першої відгрузки позицій.